УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР

1. Оберіть продукт
2. Вкажіть початкову і кінцеву температуру
->
3. Вкажіть вагу продуктів, що заморожуються, кг
4. Вкажіть час холодильної обробки, год
Розрахунок потужності

Холодильні установки «Термоком». Області застосування

Холодильні установки «Термоком». Області застосування

Холодильні установки виробництва «ТЕРМОКОМ», виготовлені методом великовузлової збірки на власній виробничій базі компанії з використанням сучасних технологій в проектуванні. Наші агрегати знайшли широке застосування на ринку України і країн СНД для шокової заморозки, охолодження і зберігання:

Холодильні установки «Термоком». Висока надійність і гарантії

Холодильна установка «Термоком». Висока надійність і гарантії

Холодильна установка виробництва компанії «Термоком» - це система повної заводської готовності, що заправлена фреоном і пройшла заводські випробування. Висока надійність холодильної установки досягається завдяки:

- простоті конструкції;

- надійності застосовуваних агрегатів відомих світових брендів;

- повноформатній системі управління і автоматики, зібраній на базі комплектуючих тільки європейського виробництва.

Гарантійний термін складає не менше 12 місяців.

Гарантія від виробника забезпечена швидкістю реакції на рекламацію не більше 48год.

Холодильні установки «Термоком». Переваги та відгуки

Всі елементи систем автоматики та керування холодильних агрегатів виконані на базі комплектуючих тільки європейського виробництва!

Холодильна установка «Термоком». Переваги

Холодильна установка «Термоком» має наступні переваги:

- корпусне виконання, порошкове фарбування;

- підвищена енергоефективність;

- автоматика базової комплектації: реле контролю фаз, електронний блок керування, управління тиском конденсації (з можливістю регулювання);

- робочий діапазон температур навколишнього середовища: +5...+43°С з можливістю розширення до -27…+43°С;

- позитивні відгуки замовників.

Купити холодильну установку «Термоком». Розрахунок ціни

Холодильні установки – промислові холодильні агрегати для охолодження повітря в камерах шокової заморозки, охолодження та зберігання зі складу та за індивідуальним запитом із гарантією від компанії «Термоком».

Вартість холодильної установки, виконаної за індивідуальним проектом, залежить від її холодопродуктивності, класу встановленого обладнання, температури в камері та розрахункової температури навколишнього середовища.

Для уточнення розрахункової вартості холодильної установки Ви можете залишити заявку на отримання цінової пропозиції.

Холодильні установки, що пропонуються виробничою компанією «Термоком», виготовлені у вигляді модулів, корпус яких виконаний із сталевих рам із легкоз'ємними (суцільними або сітчастими) декоративними панелями, завдяки чому можливий легкий доступ до агрегатів для технічного обслуговування. Всі елементи корпусу пофарбовані полімерною фарбою, що забезпечує 100% корозійний захист.

Всі агрегати та комплектуючі пропонованих нами холодильних установок виготовлені найвідомішими західноєвропейськими фірмами. При цьому ціна системи, виробленої в Україні компанією «Термоком», нижча за імпортні аналоги. Також ми пропонуємо нестандартне обладнання (охолодження повітря в камері до – 40.. -45°С, охолодження продукту з високих температур, робота на змінному тепловому навантаженні та змінному вантажообігу).

Холодильні установки

Що таке холодильні установки?

Холодильні установки представляють собою обладнання, яке служить для організації зберігання, охолодження або заморожування продукції в установленому температурному режимі і є невід'ємною частиною як невеликого виробництва, так і ультрасучасного виробничого комплексу, починаючи з охолодження технологічного обладнання (чиллери), закінчуючи глибокою переробкою сільськогосподарської продукції та її зберіганням (холодильні склади, льодогенератори, установки льодяної води і т.д.).

Температурні режими холодильних установок знаходяться в діапазоні від плюсових температур (середньотемпературне обладнання) до (обладнання шокової заморозки), що характеризується дуже низькими температурними режимами. Сучасні вимоги до промислових холодильних агрегатів змушують виробників застосовувати все більш досконалі технології у виготовленні холодильних установок.

Як же правильно обрати та купити холодильну установку та холодильне обладнання

Обов'язковою та невід'ємною частиною будь-якої холодильної установки є грамотно обґрунтований та правильно виконаний проект. На підставі технічного завдання задачею №1 проектної групи є прийняття оптимального технічного рішення. Суперечність полягає в протиставленні ціни та споживчих властивостей холодильних установок. Через різноманіття технічних термінів, характеристик і властивостей холодильного обладнання дуже легко заплутатися при покупці холодильної установки. Для того, щоб купити холодильну установку за двома параметрами (холодопродуктивність та ціна) необхідно в інтернеті набрати відповідний запит і, можете бути впевнені, що Ви купите не зовсім те, що є оптимальним у Вашому випадку.

Останнім часом на телебаченні, по радіо і в пресі все частіше підіймаються питання енергозбереження. У нашій країні діє "Закон України Про енергозбереження" з 26 липня 1994 року. Щороку продовжують рости тарифи на електроенергію. А як це вплинуло на ринок холодильних установок? Більшість покупців холодильних установок впевнені, що все це відноситься тільки до енергозберігаючих лампочок. Будь-який висококваліфікований фахівець з холодильної техніки назве більше десятка способів підвищення енергоефективності холодильної установки. Але це - теорія, а на практиці холодильні установки, що експлуатуються і пропонуються на ринку холодильного обладнання, мають найпростішу схему і найдешевші комплектуючі без будь-яких енергозберігаючих надмірностей. Чому ж так відбувається? Це ринок диктує нам свої правила, а ініціатором і заручником даної ситуації є самі покупці.

Купити холодильну установку. Ціна чи споживчі якості?

Як зазвичай відбувається вибір обладнання покупцем? Покупець оголошує умови тендера на холодильні установки постачальникам. Умови тендеру зазвичай дуже приблизні і не містять конкретних вимог до обладнання. Про енергозбереження там мова, як правило, взагалі не йде, тому що покупець сам не знає, треба йому це чи ні. Для нього найважливіше - це ціна холодильних установок.

У тендері зазвичай бере участь кілька постачальників. Отримавши пропозиції від постачальників, покупець вибирає тих із них, пропозиції яких його влаштовують, і починає опускати ціну холодильних установок до тих пір, поки не залишиться один постачальник, згідний на найнижчу ціну.

З цієї причини постачальники, щоб більше заробити, зацікавлені закуповувати обладнання у того виробника, який дає найнижчу ціну. Для того, щоб бути конкурентоспроможними та утриматися на ринку, фірми, що виробляють холодильні установки, змушені мінімізувати вартість комплектуючих і вартість збірки. Це означає необхідність мінімізувати теплообмінники на шкоду їх ефективності, використовувати дешеві, але неефективні компресори, використовувати найпростіші схеми, автоматику та прилади без урахування енергозбереження тощо. З цієї ж причини з-за кордону завозиться найдешевше обладнання, інакше його не продати.

В результаті покупець може купити найдешевші холодильні установки, які в перший рік експлуатації «з'їдають» електроенергії на суму понад 30% від своєї вартості. З кожним роком вони вимагають все більше вкладень. Покупець думає, що він заощадив, а насправді значно втратив. Покупець часто навіть не розуміє, що він втратив. При цьому холодильні установки є самим енергоємним обладнанням в технологічних ланцюжках на підприємствах.

Крім того, холодильні установки виділяють тепла значно більше, ніж виробляють холоду. І все це тепло від величезного числа експлуатованих холодильних установок викидається в атмосферу, хоча його можна було б використовувати для опалення, гарячого водопостачання та в інших цілях.

Купити холодильну установку. Енергоефективність

Однак існує альтернатива. На даний момент відомі десятки способів підвищення ефективності холодильних машин, зниження їх енергоспоживання та утилізації тепла. Деякі з них широко застосовуються на практиці у великих холодильних системах, деякі застосовуються рідко, а деякі не застосовуються взагалі. Не претендуючи на повний перелік, наведемо основну частину з них:

 1. Застосування високоефективних компресорів.
 2. Застосування високоефективних теплообмінників.
 3. Застосування високоефективних холодоагентів.
 4. Оптимізація параметрів холодильного циклу для конкретних умов експлуатації холодильної машини з метою зниження енергоспоживання.
 5. Застосування двоступеневого стиснення з економайзером.
 6. Застосування каскадного холодильного циклу.
 7. Застосування ступінчастого охолодження.
 8. Застосування регенеративних теплообмінників.
 9. Застосування додаткових переохолоджувачів рідкого холодоагенту.
 10. Теплоізоляція рідинної магістралі для збереження переохолодження в теплу пору року.
 11. Застосування прямого охолодження без проміжного холодоносія.
 12. Застосування централізованих систем холодопостачання.
 13. Застосування відтайки гарячими парами.
 14. Застосування відтайки водою.
 15. Застосування електронних терморегулювальних вентилів.
 16. Застосування електронних контролерів, які оптимізують енергоспоживання.
 17. Застосування компресорів із плавним регулюванням продуктивності.
 18. Плавне регулювання продуктивності компресорів за допомогою частотно-регульованого приводу.
 19. Застосування теплообмінників охолоджувачів рідини для використання природного холоду в холодну пору року.
 20. Застосування випарних конденсаторів.

Застосування високоефективних компресорів і теплообмінників, а також енергозберігаючих технічних рішень може знизити енергоспоживання до 50%, а в деяких випадках - навіть більше, в порівнянні з установками, що нині експлуатуються. Крім того, за допомогою теплових насосів можна утилізувати та використовувати для опалення та інших потреб до 100% тепла, що виділяється холодильними машинами. Так чому ж вищеперелічені способи досі не знаходять широкого застосування на практиці? А справа, як завжди, в грошах.

Енергозберігаюче холодильне обладнання не може коштувати стільки ж або дешевше звичайного. Високоефективні компресори та теплообмінники коштують дорожче звичайних. Застосування енергозберігаючих технічних рішень ускладнює конструкцію холодильної машини, вимагає застосування додаткових теплообмінників, засобів автоматизації та сучасних електронних пристроїв, збільшує витрати на проектування та конструювання холодильних машин.

Однак ринок завжди диктує свої умови. Більшість покупців холодильних установок орієнтовані на мінімальну ціну, оскільки не хочуть вникати в розрахунки економії енергії та строків окупності, не бажають платити за енергозбереження, навіть при тому, що це принесе значну економію в майбутньому. Адже платити за обладнання треба зараз, а повернуться затрачені гроші тільки через деякий час.

Але, незважаючи на ситуацію, що склалася на ринку, ми, фахівці компанії «Термоком», проектуємо, виробляємо та продаємо енергозберігаючі холодильні установки.

Для кожної конкретної технічної задачі ми виконуємо техніко-економічні розрахунки з метою пошуку оптимальних, з точки зору вартості обладнання та економії електроенергії, технічних рішень. Такі компромісні технічні рішення дозволяють запропонувати замовнику енергозберігаючі холодильні установки практично за ціною звичайного, що є вирішальним фактором для замовника, а значить, і для успішної реалізації проекту. Однак при такому підході дуже складно отримати економію енергії більше 10-20%. Утилізація холоду та часткова утилізація тепла холодильних установок (до 15%) зазвичай коштує порівняно недорого та має термін окупності не більше одного року. Для отримання економії енергії більше 20% потрібно застосовувати більш дорогі способи підвищення ефективності холодильних машин або кілька способів одночасно, що збільшує вартість холодильної машини, і для замовника покупка холодильної машини перетворюється в інвестування в енергозбереження. В цьому випадку ми виконуємо для замовника розрахунок терміну окупності інвестицій в енергозбереження. На жаль, в даний час дуже мало замовників, готових інвестувати в енергозберігаючі холодильні установки, і більшість з них не мають на це коштів.

Значно частіше складається ситуація, коли замовнику доводиться інвестувати в енергозбереження через безвихідність ситуації: немає у замовника необхідної електричної потужності та отримати її неможливо, а холодильних потужностей не вистачає.

Купити холодильну установку. Ціна та оптимальна якість

За допомогою наших фахівців Ви можете підібрати та купити холодильні установки, ціна та якість будуть оптимальними для Вас. Для цього достатньо зв'язатися з нами будь-яким, зручним для Вас, способом.

Підприємство сертифіковане за Системою Менеджменту Якості ISO 9001 : 2000 Продукція підприємства сертифікована в Державній Системі Сертифікації УкрСЕПРО.

Наша компанія пропонує Вам купити такі холодильні установки:

Холодильні агрегати на базі герметичних компресорів: Lunite Hermetique, Maneurop, Aspera.

Холодильні агрегати на базі напівгерметичних компресорів: Bitzer, BOCK, Frascold.

Більше інформації

Холод для бізнесу