УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

В Україні більшість холодильних установок не задовольняє вимогам споживача. Відповідь на питання щодо причин лежить на поверхні - недостатній бюджет при будівництві, збільшення обсягів продукції, низька кваліфікація виконавців, не сумлінне ставлення монтажної та обслуговуючої організації і т.д.

При детальному вивченні проблеми, пов'язаної з роботою чилера, камери охолодження (зберігання) або іншого холодильного обладнання можна встановити причину, а це вже півсправи.

Дуже часто достатньо змінити налаштування роботи холодильної установки і отримати до 10% підвищення холодопродуктивності. Бувають випадки коли необхідно провести технічне обслуговування і це дасть свій позитивний результат. У деяких випадках ми рекомендуємо провести заміну лінійних компонентів або навіть частини теплообмінної апаратури, а іноді і зовсім знаходиться нестандартне технічне рішення.

Ми завжди раді співпраці. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії зможуть (при необхідності) виїхати на об'єкт, оцінити ситуацію, зняти необхідні параметри. Після обробки даних технічної групою буде виданий акт обстеження з рекомендаціями та вартістю по модернізації (відновленню) Вашого холодильного обладнання.