УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Фанкойли Neoclima серії UTS

Фанкойли Neoclima серії FCS

Фанкойли Neoclima серії FX


Фанкойл, він же вентиляторний конвектор, це пристрій для регулювання температури повітря в приміщенні. Як правило, фанкойл є частиною системи центрального кондиціонування.

Фанкойли можуть бути встановлені в приміщеннях різного призначення: торгового виробничого, офісного, житлового та ін.

Складаються фанкойли з теплообмінника, електрообігрівача, панелі керування, вентилятора, легкоз’ємного фільтру та електродвигуна. Крім того, вони включають в себе такі елементи, як вхідна решітка, сполучна муфта, піддон для дренажу, вихідна решітка та теплозвукоізоляція, для зниження рівня шуму при роботі.

Принцип роботи фанкойлів здійснюється наступним чином: повітря з приміщення надходить на теплообмінник, де відбувається його охолодження або нагрівання до необхідної температури, регульованою за допомогою пульта.

Перевагами фанкойлів є те, що свіже повітря в нього може надходити або з центрального кондиціонера, або з припливної установки. Це допомагає також вирішити проблему вентиляції в приміщенні, встановивши систему з чиллер-фанкойл.

Фанкойли класифікуються за такими характеристиками:

  • габаритні розміри
  • потужність
  • конструкція
  • спосіб керування
  • зовнішній вигляд
  • спосіб установки (настінний, підлоговий, вмонтований)
  • рівень шуму

Залежно від зовнішнього вигляду та конструкції розрізняють фанкойли касетного, канального, підлогового та підстельового типу.

Характеризуються фанкойли двома основними параметрами: холодопродуктивністю (від одиниць до десятків кВт) і продуктивністю по повітрю (м³/год).

Існує два види виконання фанкойлів: двотрубні (служать або для охолодження, або для нагріву) та чотирьохтрубні (можуть одночасно працювати на охолодження і на обігрів повітря, а також на осушення).