УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Канальні кондиціонери Mitsubishi

Канальні спліт-системи ПРЕМІУМ класу Mitsubishi Electric (Японія) відрізняє низький рівень шуму внутрішніх блоків, висока надійність та енергоефективність системи. Відсутність температурних коливань створює дійсно комфортні умови в приміщенні. Використовувані ротаційні та спіральні компресори Mitsubishi відрізняються своєю надійністю і користуються відмінною репутацією серед інших виробників кондиціонерів.

Канальні кондиціонери McQuay

Канальні спліт-системи БІЗНЕС класу McQuay (Малайзія) втілюють в собі найкраще співвідношення ціна-якість. При досить демократичній ціні кондиціонери McQuay включають всі функції, властиві моделям ПРЕМІУМ класу.

Канальні кондиціонери Carrier

Канальні спліт-системи СТАНДАРТ класу Carrier (виробництво США, збірка Мексика, Бразилія, Китай) відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Найбільший в світі виробник систем кондиціонування продовжує займати лідируючі позиції більш, ніж в 170 країнах світу протягом вже 110 років.


Особливості

Канальні кондиціонери від кондиціонерів інших видів відрізняє цілий ряд особливостей. Перш за все, це монтаж внутрішнього блоку та повітропроводів, здійснюваний в спеціальних нішах або над підвісною стелею в міжстельовому просторі. При цьому охолоджене або нагріте повітря розподіляється рівномірно, на відміну від настінних кондиціонерів. Подається воно через повітророзподільні пристрої - дифузори або вентиляційні решітки.

По-друге, внутрішній блок кондиціонера канального типу при грамотному розрахунку може охолоджувати більш одного приміщення. При цьому у всіх приміщеннях встановлюється однаковий температурний режим. Таким чином, для невеликих площ канальна спліт-система є гідною альтернативою центральному кондиціонеру.

Істотною відмінністю канального кондиціонера також є можливість підмішування в основний повітропотік до 10% свіжого повітря, що пройшло попередню підготовку та очищення (в разі якщо канальний кондиціонер суміщений з системою припливної вентиляції).

Застосовуються канальні кондиціонери для вирішення наступних завдань:

 • оохолодження приміщень;
 • обігрів приміщень;
 • провітрювання приміщення;
 • очищення повітря в приміщенні від пилу.

Область застосування

Області застосування канальних кондиціонерів не обмежені: технічні можливості таких кондиціонерів дозволяють використовувати їх в житлових, виробничих, торгових, складських та інших приміщеннях.

Керування канальним кондиціонером проводиться за допомогою пульта дистанційного керування. Як правило, канальні спліт-системи мають функції роботи в автоматичному режимі та самодіагностики.

Основні характеристики канальних кондиціонерів:

 • потужність охолодження (може досягати 55 кВт);
 • потужність обігріву (до 60 кВт);
 • споживана потужність;
 • габаритні розміри і вага канального кондиціонера;
 • рівень шуму блоків (внутрішнього і зовнішнього);
 • обсяг повітря, на який розрахований канальний кондиціонер.

Підбір канального кондиціонера проводиться, перш за все, на основі даних про об’єм приміщення і наявності в ньому теплових або охолоджувальних установок або процесів.
Також на вибір моделі впливають вимоги до швидкості охолодження / обігріву приміщення, до рівня шуму і до кількості споживної потужності.

Основні переваги

Переваги канальних кондиціонерів:

 • багатофункціональність;
 • велика довжина трубопроводу;
 • можливість розмістити внутрішній блок в звукоізолюючому місці.

Основна маса канальних кондиціонерів на ринку представлена виробниками Fujitsu, Panasonic, LG, McQuay, Mitsubishi Electric и Cooper&Hunter.