УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Купити холодильні компресори для холодильних установок зі складу та за індивідуальним замовленням від компанії Термоком Харків. Підбір, ціна, поставка, гарантія.

Напівгерметичні компресори Bitzer

Компресор Bitzer є компресором преміум класу не тільки завдяки високій якості виробництва та багаторічному терміну служби. Основами широкого використання компресорів Bitzer в промислових холодильних установках стали багатий модельний ряд, високі експлуатаційні якості, енергоефективність, ремонтопридатність, еталонна відповідність розрахункової і фактичної продуктивностей.

Спіральні компресори Sanyo

Спіральні компресори бізнес класу Sanyo випускаються однойменною японською компанією, яка об'єднує більше 150 дочірніх компаній, розташованих в країнах Азії. В останнє десятиліття дані компресори були незаслужено випущені з виду українськими фахівцями. Співвідношення низької ціни та японської якості робить їх дуже привабливими для використання в комерційних проектах.

Холодильні компресори. Призначення

Холодильні компресори призначені для перекачування пари фреону в холодильних системах.

Холодильні компресори. Різновиди

За видом приводу стиснення розрізняють:

 • поршневі холодильні компресори;
 • спіральні холодильні компресори;
 • роторні (ротаційні) холодильні компресори;
 • гвинтові холодильні компресори.

За конструкцією корпусу холодильні компресори розрізняють:

 • герметичні;
 • напівгерметичні;
 • відкритого типу (сальникові);
 • двоступеневі;
 • транспортні компресори.

За температурним діапазоном розрізняють:

 • високотемпературні холодильні компресори, можуть забезпечувати кипіння фреону в випарнику в температурному діапазоні від +5 до +30°С;
 • середньотемпературні холодильні компресори можуть забезпечувати кипіння фреону в випарнику в температурному діапазоні від -15 до +10°С;
 • низькотемпературні холодильні компресори можуть забезпечувати кипіння фреону в випарнику в температурному діапазоні від -55 до -10°С.

Холодильні компресори. Область застосування

Залежно від температурного діапазону необхідно строго дотримуватися рекомендацій виробника в області застосування компресора. Робота поза області застосування неминуче веде до пошкодження холодильного компресора.

Холодильні компресори. Ціна, переваги і недоліки

Залежно від виробника всі компресори мають свої переваги та недоліки. Компресори китайських виробників мають низьку ціну, але і відрізняються низькою надійністю.

Напівгерметичні компресори фірми Copeland відрізняються підвищеним коефіцієнтом СОР (коефіцієнт трансформації), що має важливу роль в теплових насосах і досягається за рахунок відсутності надпоршневого простору у верхній мертвій точці (ВМТ). Однак це призводить до поламки шатунно-поршневої групи та клапанів при попаданні рідкого фреону. Виникає необхідність в установці відділювача рідини.

Спіральні холодильні компресори відрізняє низька ціна в порівнянні з поршневими. Мають нижчі показники по шуму, надійності, коефіцієнту ефективності, довговічності.

Герметичні холодильні компресори відрізняються пониженою ціною, не вимагають установки віброгасіїв (за рахунок підресореності всередині колби), не бояться "рідкого" ходу, проте є практично не ремонтнопригодні.

Напівгерметичні холодильні компресори вироблені фірмою Bitzer, відрізняються надійністю та довговічністю. В Україні мають найбільшу ремонтну базу. Виходячи з досвіду експлуатації, компресори фірм Bitzer і Bock (Німеччина) є оптимальними по співвідношенню ціна - якість.

Холодильні компресори. Особливості експлуатації

При експлуатації фреонових холодильних компресорів необхідно дотримуватися інструкцій з експлуатації виробника обладнання.

Необхідно регулярно стежити за справністю автоматики захисту холодильного компресора, наявністю та рівнем масла (своєчасно і при необхідності проводити заміну).

Не допускається експлуатація холодильного компресора при нестачі фреону в системі, при "заливанні" компресора понад допустимого, при недостатньому охолодженні, відсутності масла.

Холодильні компресори. Сервісне обслуговування

Регулярне проведення повного комплексу заходів сервісного обслуговування істотно продовжує термін експлуатації компресорів.