УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Купити конденсатори повітряного охолодження Guentner (Німеччина), Lloyd (Чехія) для холодильних установок зі складу та за індивідуальним замовленням від компанії Термоком Харків. Підбір, ціна, поставка, ремонт, гарантія.

Конденсатори повітряного охолодження Guentner

Конденсатори преміум класу Guenter (Німеччина) використовуються для відведення надлишкового тепла в промислових холодильних установках середньої і великої потужності.

Конденсатори повітряного охолодження SPR

Конденсатори бізнес класу Lloyd (Чехія) в комплекті з вентиляторами Ziehl-Abegg за правом можна вважати лідерами в співвідношенні ціна-якість серед аналогічних конденсаторів, що застосовуються в комерційних холодильних установках середньої потужності.

Призначення

Повітряний конденсатор являє собою пучок обребрених труб, що омиваються повітрям при його природній або примусовій циркуляції. Повітря відводить тепло конденсації холодоагенту в навколишнє середовище.

Конденсатори з повітряним охолодженням застосовують для промислових холодильних установок, побутових холодильників і кондиціонерів. Конденсаторами повітряного охолодження можна укомплектувати компресійні холодильні машини, що використовують поршневі, ротаційні, гвинтові компресори холодильних машин. Конденсатори повітряного охолодження застосовують в нафтопереробній промисловості для конденсації технологічних продуктів, в хімічній - для конденсації продукційного аміаку, в холодильних установках - для конденсації холодоагенту (або сумішей холодоагентів).

Різновиди

Залежно від холодоагенту конденсатори поділяються на:

 • аміачні,
 • пропанові,
 • хладонові;

за величиною теплового потоку, що відводиться в процесі конденсації:

 • на дрібні (до 60 кВт),
 • середні (до 1 МВт),
 • великі (3 МВт і більше),

які можуть складатися з трьох секцій:

 • секції зняття перегріву,
 • секції конденсації,
 • секції переохолодження,

за конструкцією вони можуть бути:

 • з природною,
 • з вимушеною циркуляцією повітря,

за типом поверхні теплообміну:

 • листотрубні,
 • трубчасті з обребренням,
 • трубчасті з пластинчастим обребренням, у вигляді змійовика.

Область застосування

Листотрубних конденсатори по конструкції аналогічні прокатно-звареним випарників, застосовуваним в побутових холодильниках. З конденсаторів повітряного охолодження для малих холодильних машин найбільш поширений трубчастий тип апаратів із суцільним пластинчастим ребрами. Зазвичай на практиці труби мідні і мають алюмінієве ребра. Такими конденсаторами комплектують кондиціонери. Швидкість повітря у вузькому перерізі становить 2-5 м/с. Для різних типів конденсаторів вона різна.

Повітряні конденсатори для установок середньої та великої продуктивності виготовляють з трубчастих поверхонь з пластинчастим обребренням або з біметалевих труб з накатними ребрами. При цьому компонувальні рішення можуть бути різними, так само як і орієнтація секцій у просторі. У промисловості існує градація аміачних повітряних конденсаторів, виготовлених з біметалевих труб, що складаються з труб вуглецевої сталі і щільно насадженої на неї зовнішньої більшого діаметру труби з алюмінію. Зовнішня труба - обребрена з накатними ребрами.

Основні переваги

Застосування повітря в якості тепловідводного середовища конденсаторів дозволяє різко скоротити витрати води. Широкому поширенню повітряного охолодження сприяють значне скорочення вартості виготовлення і збільшення терміну служби конденсаторів, подорожчання вартості охолоджуючої води, зменшення ступеня забруднення теплообмінної поверхні.

Сервісне обслуговування

Конденсатори повітряного охолодження є такими, що не обслуговуються. Однак, з огляду на місцеві умови експлуатації та ступінь забруднення навколишнього повітря необхідно стежити і періодично проводити чистку зовнішньої поверхні від механічного забруднення (від 1-го разу в рік до 2-х разів на місяць).

У нас Ви можете отримати будь-яку консультацію по технічним характеристикам, а також замовити та купити конденсатори повітряного охолодження провідних світових лідерів за оптимальним співвідношенням ціна-якість.