УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Купити осьові вентилятори Ziehl-Abegg (Німеччина), Weiguang (Китай) для холодильних і морозильних камер і др. зі складу та за індивідуальним замовленням від компанії Термоком Харків. Підбір, ціна, поставка, гарантія.

Вентилятори осьові Ziehl-Abegg

Вентилятори осьові (Китай)

Вентилятори осьові ZHEJIANG MAER FAN MOTOR (Китай)

Ziehl-Abegg - осьові та радіальні вентилятори для випарників і конденсаторів

В даний час холодильне обладнання розробляється багатьма фірмами. Одним з лідерів в області створення осьових і відцентрових вентиляторів для систем вентиляції, кондиціонування, теплопостачання, а також для холодильного обладнання (в конденсаторах і випарниках холодильних установок) є компанія Ziehl-Abegg.

Осьової (аксіальний) вентилятор - це колесо з лопатей (крильчатка), які прикріплені до втулки під деяким кутом до площини обертання. При обертанні лопатей вони захоплюють повітря і переміщують його в осьовому напрямку. Найчастіше лопаті осьового вентилятора безпосередньо насаджуються на вісь електродвигуна. Осьові вентилятори використовуються там, де необхідно подавати велику кількість повітря при наявності малих і середніх аеродинамічних опорів.

Осьовий вентилятор має лопаткове колесо, при обертанні якого газ, що надходить, переміщується в осьовому напрямку.

Осьові вентилятори застосовуються в системах повітряного опалення та охолодження, припливної та витяжної вентиляції різних технологічних установок.

Група компаній "Термоком" пропонує поставку спідконтролерів і частотних перетворювачів для керування швидкістю обертання вентиляторів.

Призначення осьових вентиляторів

Вентилятори осьові загальнопромислового призначення призначені для переміщення повітря та інших газів, агресивність яких по відношенню до вуглецевої сталі звичайної якості не вище агресивності повітря, з вмістом пилу та інших твердих домішок у кількості не більше 0,01 г / м3, що не містять липких речовин і волокнистих матеріалів.

Різновиди осьових вентиляторів

Залежно від напрямку переміщення потоку повітря осьові вентилятори можуть працювати "на себе" (протягувати) і "від себе" (штовхати). Залежно від конструкції лопаті та їх кількості існують різні серії вентиляторів. За швидкістю обертання осьові вентилятори можуть бути на 670, 1450, 2880 об/хв. За діаметром лопатей (дифузорів): 200, 250, 300, 310, 350, 400, 450, 500, 560, 630, 710, 800 мм, та ін.

Види осьових вентиляторів:

  • сталеві низького тиску
  • з різнорідних металів низького тиску вибухозахищені
  • з алюмінієвих сплавів низького тиску вибухозахищені
  • сталеві середнього тиску
  • сталеві реверсивні

Вентилятори виготовляються з наступними типами приводів: з безпосереднім з'єднанням з електродвигуном, з клиноремінною передачею при постійному передатному відношенні, з регульованою безступінчатою передачею через гідравлічні та індукційні муфти ковзання. Останні два способи застосовуються для вентиляторів великих розмірів. У разі виникнення необхідності купити осьові вентилятори ціна не повинна бути єдиним критерієм вибору. Для прийняття позитивного рішення необхідно врахувати багато чинників.

Область застосування

Температура переміщуваного вентилятором середовища не повинна перевищувати +40˚С і бути нижче -50˚С. Вентилятори з різнорідних матеріалів застосовуються для забезпечення підвищеного іскрозахисту.

Основні переваги

Осьові вентилятори в порівнянні з відцентровими простіші, мають більший ккд, реверсивні (при зміні напрямку обертання колеса змінюється напрям руху газу).

Основні недоліки

Осьові вентилятори в порівнянні з відцентровими не забезпечують високого тиску.

Сервісне обслуговування

Підшипники, що застосовуються в осьових вентиляторах використовуються закритого типу і не вимагають додаткового змащення. Необхідно стежити за чистотою поверхні вентилятора, своєчасно проводити чистку з метою уникнення можливого дисбалансу на лопатях. Займаючись обслуговуванням холодильного обладнання, ми також є постачальниками фірмових запчастин від Ziehl-Abegg. Саме тому поєднання професійного сервісу в області холодильного обладнання та сертифікованих запасних агрегатів дозволяє досягати високого рівня якості.

Осьові вентилятори. Осмислений вибір

Для вирішення простих технічних завдань, пов'язаних з примусовим переміщенням повітряних мас в вузькому температурному діапазоні, підійдуть осьові вентилятори дешевих брендів. Там де необхідна точна відповідність фактичних витрат повітря розрахунковим слід застосовувати осьові вентилятори відомих брендів.