УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Купити повітроохолоджувач для холодильних камер, камер шокової заморозки зі складу та за індивідуальним замовленням від компанії Термоком Харків. Підбір, ціна, поставка, ремонт, гарантія.

Повітроохолоджувачі Guntner

Повітроохолоджувачі преміум класу Guntner (Німеччина) вигідно відрізняються широким модельним рядом, здатним задовольнити будь-якого проектувальника, а також інноваційними технологіями виробництва, якістю застосовуваних матеріалів і комплектуючих. Повітроохолоджувачі Guntner незамінні для використання в жорстких промислових умовах.

Повітроохолоджувачі Basetec

Повітроохолоджувачі бізнес класу Basetec (Німеччина) - це комерційна серія повітроохолоджувачів компанії Gunter. Німецька якість за демократичною ціною, вузькоспеціалізовані моделі, завжди наявні у європейських і, зокрема, українських торгових представників - все це робить повітроохолоджувачі Basetec дуже привабливими в галузі комерційного холоду.

Призначення

Повітроохолоджувач (випарник, теплообмінник і т.д.) призначений для здійснення теплопередачі між повітрям і теплоносієм. В якості теплоносія, як правило, виступає фреон або гліколевий розчини різної концентрації.

Різновиди повітроохолоджувачів

Повітроохолоджувачі (випарники, теплообмінники і т.д.) розрізняють за конструктивними особливостями на:

  • Повітроохолоджувач - кубічного виконання;
  • Повітроохолоджувач - кутового виконання;
  • Повітроохолоджувачі - підлогові;
  • Воздухоохладитель з 2-х сторонньою роздачею повітряного потоку.

Залежно від напрямку потоку повітря розрізняють:

  • на решітку вентилятора;
  • від решітки вентилятора.

За міжреберною відстанню (відстань між ламелями) повітроохолоджувачі бувають від 4 до 12 мм.

За способом проведення відтаювання (дефростації) повітроохолоджувач може бути:

  • Повітроохолоджувач - високотемпературного призначення (температура повітря від + 4°С і вище) - без додаткових засобів відтаювання;
  • Повітроохолоджувач - з електричними тенами;
  • Повітроохолоджувач - з системою відтаювання гарячими парами фреону;
  • Повітроохолоджувач - з системою відтаювання гарячою рідиною.

Область застосування

Застосовуються повітроохолоджувачі при повітряному охолодженні в камерах охолодження та зберігання. В особливих випадках впровадження нових технологічних процесів (висока агресивність середовища і т.д.) можливе виготовлення повітроохолоджувачів з нержавіючої сталі та інших антикорозійних матеріалів. Перед тим як купити повітроохолоджувач необхідно сформувати вимоги до його споживчих якостей з урахуванням місця його майбутньої установки.

Особливості експлуатації

У низькотемпературних камерах необхідно стежити за станом ламелей випарника. Також необхідно правильно налаштовувати режими відтаювання повітроохолоджувача. При невиправданому перегріві випарника під час відтаювання на поверхні камери виникає створення наростів зі снігу, при недогріванні - обмерзання випарника. Занижений час краплеутворення призводить до обмерзання дифузорів вентиляторів повітроохолоджувача і т.д.

Як обрати повітроохолоджувач?

Всі добре розуміють, що, у разі виникнення необхідності купити повітроохолоджувач, ціна не може бути єдиним критерієм вибору. Спеціалісти компанії Термоком Харків допоможуть зробити правильний вибір, виходячи з необхідної холодопродуктивності, температури в холодильній камері та виділеного бюджету.

Сервісне обслуговування

Правильно налаштовані параметри роботи повітроохолоджувачів виключають необхідність регулярного сервісного обслуговування. Ми рекомендуємо чистити воздухоохладитель з профілактичною метою в міру необхідності, але не рідше 2-х разів на рік.