УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»
Чилер для МРТ

Чилер для МРТ

Необхідність системи охолодження різних установок і апаратів досить логічна. Техніка має властивість нагріватися, що в свою чергу призводить до її поломки або до повного виводу з ладу. Апарат магнітно-резонансної томографії (МРТ) не є винятком. Адже найменший збій температурного режиму може вплинути на якість результату діагностики. А при сильному перегріві може і зовсім привести до найнеприємніших наслідків, серед яких: поломка апарату, перехід магніту МРТ в ненадпровідний стан, випаровування і викид гелію і т.д. Тому чиллер для МРТ - важлива і невід'ємна частина агрегату.

Застосування чилерів для МРТ

Для охолодження МРТ використовують чиллер, який збирається і налаштовується під апарат і забезпечує необхідну холодопродуктивність. Він потрібен для того, щоб не допустити тривалого нагрівання гелієвого компресора, що виконує функцію охолодження магніту. Перегрів компресора призводить до випаровування гелію, що при невеликих втратах може привести до фінансових витрат на дозаправку холодоагенту і збою в діагностиці. При великих втратах це призводить до поломки апарату або навіть спричинення шкоди приміщенню і його користувачам у разі масштабного витоку. Саме тому так потрібно грамотне і професійне обслуговування обладнання, його коректна установка і контроль.

Принцип роботи чилера МРТ

Чиллер для апарата МРТ має загальний принцип роботи охолоджуючого обладнання за допомогою компресора, конденсатора і випарника. Виробництво холоду відбувається наступним чином:

  1. Холодоагент, циркулюючи під тиском, потрапляє в випарник, де проходить обмін тепловою енергією з холодоносієм, який, власне, і охолоджується.
  2. Після чого холодоагент, перебуваючи в пароподібному вигляді, потрапляє в компресор. Він (холодоагент) стискається і потім подається в конденсатор.
  3. Уже в конденсаторі він, що обдувається зовнішнім повітрям, охолоджується і відбувається процес конденсації.
  4. Сконденсований рідкий холодоагент подається у випарник, попередньо пройшовши через терморегулятор, в якому здійснює дроселювання, що сприяє зниженню тиску і температури. У випарнику цикл замикається і повторюється знову.

Ознайомившись з деталями роботи чилера МРТ стає зрозуміло, що його налаштування та встановлення потрібно довіряти фахівцям. Наша компанія спеціалізується на чиллерах різного напрямку вже багато років. Ми працюємо з доставкою по Харкову, Києву, Одесі, Дніпрі та інших містах України, надаючи гарантію як на саме обладнання, так і на його монтаж.

Як оформити замовлення?

Оформити замовлення ви можете, звернувшись за телефоном, залишивши заявку на сайті або написавши нам на ел. пошту. Ми допоможемо вам підібрати і розрахувати всі параметри необхідного вам чилера для медичного обладнання, надати детальну консультацію та оформити замовлення, враховуючи всі нюанси не тільки системи охолодження, але і кондиціонування приміщення, де буде розміщений агрегат.