УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Установки для крижаної водиПлівкові випарники, oj виробляє фірма Buco (Німеччина), потужністю від 10 кВт до 3500 кВт., знайшли застосування в Україні в молочній, пивоварній, птахопереробній промисловості та інших галузях.

Харківська компанія Термоком пропонує установки для отримання крижаної води з температурою +0,5...+1°С і льодоакумулятори на базі плівкових випарників Buco та холодильних агрегатів Bitzer (Німеччина). Установки отримання крижаної води можуть не тільки охолоджувати воду з +35°С до +0,5°С, але і наморожувати на пластинах теплообмінника лід, надаючи споживачеві можливість використовувати це обладнання в якості льодоакумулятора.

Застосування льодоакумуляторів (невиправдано забутих) на підприємствах молочної та пивоварної промисловості, там де існує необхідність періодичного швидкого охолодження великої кількості продукту, наприклад, під час приймання молока або охолодження сусла після варіння, дає суттєву економію капітальних витрат на холодильне обладнання в порівнянні з традиційними способами охолодження.

Фахівці підприємства Термоком Харків допоможуть зробити економічно обґрунтований підбір установки отримання крижаної води або льодоакумулятора необхідної продуктивності та відповідно до виділеного бюджету. Якщо у вас виникла задача підбору льодоакумулятора або обладнання для отримання крижаної води, Вам достатньо зв'язатися з нами, за телефонами, вказаними на сайті, і наші фахівці підберуть рішення, яке Вас влаштує.

Термін поставки обладнання – 8 тижнів.

Гарантія – 1 рік з можливістю подовження.

Установки отримання для крижаної води