УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Льодогенератори промислові та побутові

Пристрої, призначені для отримання технічного та харчового льоду різної форми в промислових обсягах, отримали назву - льодогенератори.

Американський лікар Джон Горі, вперше продемонстрував в 1850 році пристрій для отримання штучного льоду, не міг припустити, яке широке застосування знайде його винахід у найрізноманітніших галузях. Сьогодні льодогенератори використовуються у виробництві ковбас, хлібобулочних виробів, риболовецькими підприємствами, підприємствами торгівлі, громадського харчування та багатьма іншими.

Види льодогенераторів

Льодогенератори, які пропонує компанія Термоком (Харків), можна розділити на наступні види:

  • Льодогенератори лускатого льоду (лід потрапляє в збірний бункер у вигляді лусочок).
  • Льодогенератори кубикового або пальчикового льоду (лід у вигляді кубиків).
  • Льодогенератори періодичної дії (підготовлену воду необхідно заливати в спеціальну ємність вручну).
  • Льодогенератори безперервної дії (апарат підключається до водопроводу через систему водопідготовки та може працювати в автоматичному режимі цілодобово).

За виконанням льодогенератори можуть бути:

  • настільного и
  • підлогового типів.

Підлогові моделі, найчастіше, використовують для отримання великої кількості харчового льоду. Що знаходить своє застосування на великих харчових. Підлогові льодогенератори підключаються безпосередньо до водопроводу та каналізації. Такі льодогенератори вимагають підключення до водопроводу та каналізації, також бажано застосовувати фільтри для очищення.

Для невеликих підприємств торгівлі та харчування використовуються настільні льодогенератори. Їх виконання дозволяє встановлювати їх на стіл або інше технологічне обладнання. Вони не вимагають спеціального підключення до водопроводу та каналізації.

Льодогенератори Geneglace

Виробник Geneglace (Франція) випускає промислові машини Льодогенератор Geneglaceз виробництвуа льоду відповідно до новітніх правил щодо використання холодоагентів. Лінійка льодогенераторів включає в себе більше 30 моделей з продуктивністю понад 25 тон льоду в добу. Всі агрегати - високої якості, відрізняються надійністю та продуктивністю, мають підвищений термін роботи. Льодогенератори Geneglace ефективно працюють як в приміщеннях, так і на вулиці.

Льодогенератори Geneglace – холодильні установки, що виробляють лід лускатого типу. У таких установках барабан виступає в якості випарника, де і кипить холодоагент. В якості холодоагенту використовують фреони або аміак. На поверхні барабана наморожують лід, який згодом зрізається ножем або обертовим шнеком. Вода, що омиває барабан, розбавляється сіллю для того, щоб лід краще «відходив» від барабану та був більш пластичним.

Важливий аспект: холодопродуктивність холодильного агрегату повинна бути менше холодопродуктивності барабану, щоб уникнути падіння тиску кипіння в ньому, що спричинить за собою перетікання масла з компресора в барабан.

Перевагами та особливостями льодогенераторів Geneglace є якість одержуваного льоду:

  • товщина лусочок виробленого льоду від 1 до 2,2 мм з температурою -5°С; у виробленого льоду висока охолоджуюча та абсорбційна спроможність;
  • лусочки льоду не злипаються між собою, тому що в місця зрізів не подається вода;
  • вироблений лід не має гострих кромок, завдяки чому зовнішній вигляд продуктів і упаковки не псується.

Льодогенератори Higel

Призначені для комерційного та промислового використання. Лускатий лід.

Льодогенератори Hendi

Призначені для побутового використання. Автономна заправка водою. Пальчиковий лід.