УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Промислові чиллери для виробничих підприємств

Чиллери Термоком: на що слід звернути увагу

Основні вузли Бренди Країна-виробник
Енергоефективний спіральний компресор Бренди - Енергоефективний спіральний компресор Danfoss Данія
Теплообмінник-випарник Бренди - Теплообмінник-випарник Swep Швеція
Теплообмінник-конденсатор Бренди - Теплообмінник-конденсатор Leel Чехія
Холодильна автоматика Бренди - Холодильна автоматика Carel Італія
Збірні матеріали Бренди - Збірні матеріали KME Німеччина

З нами ви отримуєте:

Ціна від
виробника
Енергоефективне
виконання
Вибір споживача 2018
Вам не потрібно переплачувати за логістику і загальносвітову рекламну підтримку Зменшуйте витрати зі зниженим споживанням електроенергії Якість, визнана споживачем!
Пусконаладка
гарантія
Техпідтримка 24/7 Поставка
точно в строк
Гарантія результату і надійності системи Оперативна реакція з будь-яких питань Отримуйте прибуток в точно запланований термін!

Залиште заявку і отримайте технічне рішення безкоштовно!

Технічне рішення включає:


Підбір чиллера з урахуванням особливостей техпроцесу, місця установки, пікових навантажень, часу роботи і простою, акумуляції холоду і т.д.;
Техніко-економічне обґрунтування з урахуванням капітальних витрат і експлуатаційних витрат;
Рекомендації з організації системи охолодження, що базуються на аудиті техпроцесу на підприємстві.

Наші чиллери стали ще доступнішими з лізинговою програмою. Вам не потрібно чекати, щоб отримувати прибуток!

Здійснити попередній підбір чиллера Вам допоможе

ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР

°C
Встановіть на термометрах температуру вхідної та вихідної рідини
Витрати води, м3/год:
Розрахунок потужності
°C

Ми пропонуємо чиллери трьох варіантів виконання

Чиллери з повітряним охолодженням Чиллери з виносним
конденсатором
Чиллери з водяним охолодженням

Чиллери виробництва «Термоком» спроектовані і зібрані крупно-вузловим методом на власній технічній базі компанії відповідно до вимог ISO 9001:2015 із застосуванням сучасних технологій в проектуванні і збірці. Наші чиллери знайшли широке застосування на ринку України і країн СНД.

Висока надійність та гарантії

Чиллер виробництва компанії «Термоком» - це агрегат повної заводської готовності, заправлений фреоном, що пройшов заводські випробування. Висока надійність чилллера досягається завдяки:

- простоті конструкції;

- надійності застосовуваних агрегатів відомих світових брендів;

- повноформатній системі керування та автоматики, зібраної на базі комплектуючих тільки європейського виробництва.

Гарантійний термін складає не менше 12 місяців.

Гарантія від виробника забезпечена швидкістю реакції на рекламацію не більше 48г.

Переваги та відгуки

Чиллер «Термоком»

Всі елементи систем керування та автоматики чиллерів виконані на базі комплектуючих тільки європейського виробництва!

Чиллер «Термоком» має наступні переваги:

- корпусне виконання, порошкове фарбування;

- підвищена енергоефективність;

- подвійний захист від розмерзання випарника;

- автоматика базової комплектації: реле контролю фаз, електронний блок керування, реле протоки, керування тиском конденсації (з можливістю регулювання);

- робочий діапазон температур навколишнього середовища: +5...+43°С із можливістю розширення до -27…+43°С.

- позитивні відгуки замовників.

Підбір чилера

Попередній підбір чиллера для охолодження води проводиться за параметрами, що пред'являються до охолоджуваної рідини. Такими параметрами є:

-початкова температура охолоджуваної рідини;

-кінцева температура охолоджуваної рідини;

-необхідний об’єм прокачування охолоджуваної рідини.

Перераховані параметри необхідно з'ясувати у виробника технологічного обладнання, яке потребує охолодження, або отримати від технолога підприємства, якщо мова йде про охолодження виробленої продукції.

Знаючи ці основні параметри Ви отримуєте можливість самостійно зробити попередній підбір чиллера ОНЛАЙН, скориставшись нашим КАЛЬКУЛЯТОРОМ. Такий підбір чиллера допоможе Вам сформувати попередній бюджет для вирішення поставленої задачі. Технічні характеристики чілерів «Термоком» докладно вказані в КАТАЛОЗІ продукції, що випускається. Купити чиллер, що серійно виробляє компанія «Термоком» можна за цінами, наведеними в таблицях на сторінках відповідних галузей виробництва.

Вам необхідно взяти до уваги те, що при формуванні бюджету, орієнтуватися на наведені ціни Ви можете з точністю ±20-30%.

Промисловий чиллер з установкою на вулиці «Термоком»

Для більш точного формування ціни на промисловий чиллер необхідно залучати фахівців. Підбір чиллера онлайн з урахуванням всіх необхідних для нормальної роботи системи параметрів Вам допоможе професійний консультант нашої компанії. У бесіді консультант попросить уточнити дані для більш точного підбору чиллера.

Підбір промислового чиллера в залежності від місця установки

Якщо планується встановлювати чиллер в приміщенні, то які можуть бути температури в цеху в зимовий період, чи є місце для коректної установки та обслуговування, чи відповідає приміщення для викиду тепла конденсатором повітряного охолодження. У разі неможливості експлуатації більш дешевого варіанту з моноблоковим чиллером Вам може бути запропонований:

- ПРОМИСЛОВИЙ ЧИЛЛЕР ІЗ ВИНОСНИМ КОНДЕНСАТОРОМ ПОВІТРЯНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

Чиллер з повітряним охолодженням конденсатора «Термоком»

Промислові чиллери з виносним конденсатором застосовуються в разі, якщо кількість тепла, що виділяється конденсатором, призведе до значного підвищення температури у виробничому приміщенні. Компанія «Термоком» пропонує готове рішення по монтажу виносного конденсатора та виробництву пусконалагоджувальних робіт з наданням гарантії від 12 до 36 місяців.

В даний час у зв'язку зі значним підвищенням витрат на опалення виробничих приміщень значно підвищився попит на моноблочні чиллери з ДОДАТКОВИМ виносним конденсатором повітряного охолодження.

Компанія «Термоком» в таких випадках пропонує автоматизовану систему, здатну підтримувати за рахунок тепла, що відводиться чиллером, задану температуру в цеху. У холодну пору року моноблок працює як опалювальний агрегат, а при досягненні в приміщенні комфортної температури, автоматика включає в роботу виносний конденсатор повітряного охолодження, скидаючи надлишкове тепло на вулицю.

Більше інформації

- ПРОМИСЛОВИЙ ЧИЛЛЕР ІЗ ВОДЯНИМ ОХОЛОДЖЕННЯМ КОНДЕНСАТОРА. ЧИЛЛЕР ВОДА-ВОДА

Чиллер з водяним охолодженням конденсатора «Термоком»

Промислові чиллери з водяним конденсатором (чиллер вода-вода) потрібні на підприємствах, виробництво яких пов'язане зі значною витратою гарячої води. Компанія «Термоком» пропонує промислові чиллери з водяним охолодженням конденсатора в комплекті з автоматичним регулюванням тиску конденсації.

Більше інформації

Якщо планується встановити чиллер на вулиці, то буде потрібно уточнити необхідність роботи обладнання в зимовий період (застосування опцій зимовий пуск, теплообмінника для глікольових розчинів). Крім того повинні бути враховані:

- максимальна температура повітря, при якій чиллер буде забезпечувати необхідну холодопродуктивність;

- економічна доцільність антивандального виконання корпусу;

- застосування ФРІКУЛІНГУ.

Підбір чиллера в залежності від температурного режиму

Якщо необхідно знизити температуру рідини більше, ніж на 5 градусів, то в цьому випадку буде запропонована більш складна (не означає, що набагато дорожча) схема реалізації гідромодулю. У разі, якщо температура охолоджуваної рідини нижче + 6С або вище + 17С, фахівець запропонує для узгодження кілька варіантів для ефективного вирішення подібних завдань.

Витрата і тиск

В залежності від розрахункового опору існуючої або знову спроектованої системи охолодження чиллер буде укомплектований або стандартним, або спеціальним гідромодулем, що забезпечує необхідну витрату рідини. Для того, щоб коректно підібрати чиллер, що повністю буде відповідати потребам Вашого виробництва, необхідно зовсім небагато часу для спілкування з нашим фахівцем.

Ціна зі складу - монтаж - гарантія

Чиллери, пропоновані виробничою компанією «Термоком», виготовлені у вигляді модулів, корпус яких виконаний із сталевих рам із легкоз’ємними (суцільними або сітчастими) декоративними панелями, завдяки чому можливий легкий доступ до агрегатів установки для технічного обслуговування. Всі елементи корпусу пофарбовані полімерною фарбою, що забезпечує добрий корозійний захист.

Купити чиллер. Розрахунок ціни. «Термоком»

Чиллер малої та середньої потужності підготовлений до експлуатації, що дозволяє мінімізувати витрати на монтаж і дає можливість користувачу отримати обладнання зі складу в Харкові та самостійно підключити його на місці експлуатації.

Всі агрегати та комплектуючі пропонованих нами чиллерів виготовлені найвідомішими західноєвропейськими фірмами. При цьому ціна чилера, виробленого в Україні компанією «Термоком», нижча, ніж у імпортних аналогів. Також ми пропонуємо нестандартне обладнання:

- охолодження рідин до – 20°С;

- охолодження на великій різниці температур по входу та виходу;

- охолодження рідин з високих температур;

- робота на змінному тепловому навантаженні та змінній витраті.

Вартість чиллера, виконаного за типовим проектом, вказана в ПРАЙСІ "Чиллери ТСЕ -"EcoMax".

Вартість чиллера, виконаного за індивідуальним проектом, залежить від його холодопродуктивності, класу встановленого обладнання, температур рідини на вході, виході та розрахункової температури навколишнього середовища.

Для уточнення розрахункової вартості чиллера Ви можете залишити заявку на отримання цінової пропозиції.

Перелік запитань до виробника

Для ринків, що розвиваються, до яких ми відносимо український ринок, однією з вирішальних умов для ухвалення рішення про покупку є ціна чиллера. Перед тим, як купити чиллер, необхідно ознайомитися з інформацією, що надається, котра дозволить визначити яким вимогам повинен відповідати чиллер для вирішення Вашої задачі. Ознайомившись з нею, Ви зможете задати продавцеві необхідні питання і, отримавши на них відповіді, зробити остаточний і правильний вибір.

Чиллер. Улаштування і принцип роботи

Чиллер - спеціальний пристрій, призначений для охолодження холодоносіїв і продуктів виробництва, що вимагають охолодження.

Купити чиллер - улаштування і принцип роботи «Термоком»

Чиллер складається з наступних компонентів (одного або декількох):

  • компресори (спіральні, гвинтові, ротаційні або поршневі);
  • теплообмінники (бувають теплостійкі, малошумні, що працюють з незамерзаючими рідинами);
  • насосні станції;
  • конденсатори з водяним або повітряним охолодженням;
  • випарники.

В якості холодоносіїв в чиллерах можуть бути використані:

  • вода,
  • водні розчини спиртів і солей та інше.

Також для чиллера необхідний холодоагент – фреони або аміак.

Принцип роботи чиллера полягає у використанні властивостей фреону: в спеціальному теплообміннику (випарнику) за рахунок низького тиску відбувається кипіння фреону або іншого холодоагенту. Цей процес супроводжується поглинанням тепла, що виходить від погруженого в випарник бака з холодоносієм. Далі охолоджений холодоносій по трубопроводу передається з чиллера до місця подальшого використання.

Охолодження закипілого фреону відбувається в конденсаторі, який, як правило, знаходиться на вулиці. Також конденсатор чиллера може застосовуватися для обігріву приміщення.

У будь-якому випадку, перед тим як купити чиллер, бажано проконсультуватися з фахівцем.

Чиллери для виробництва пива серії ТСМ. Технічні характеристики

Модель
чиллера
Холодо-
продуктив.,
кВт

Компре-
сор

Витрата насоса G/

Вільний напір (H)

Бак, л.

Габаритні розміри,

ДхШхВ, мм

Замовити

Детальні

характеристики,

ТСМ-19 18,6 1 х спіральний

3,5 м3/год
1,8 бар

50 1000×820×1100
ТСМ-28 27,9 1 х спіральний

5,2 м3/год
2 бар

100 1640×820×1260
ТСМ-36 35,9 1 х спіральний

6,7 м3/год
2,3 бар

100 1640×820×1260
ТСМ-46 45,3 1 х спіральний

8,4 м3/год
2,1 бар

100 1640×820×1260
ТСМ-60 59,2 1 х спіральний

11 м3/год
1,9 бар

100 2225×820×1360
ТСМ-72 71,3 1 х спіральний

13,2 м3/год
1,7 бар

100 2225×820×1360
Комплектність чиллерів потужністю понад 100 кВт визначається за індивідуальним запитом
*Для уточнення розрахункової вартості чилера для виробництва пива Ви можете залишити заявку на отримання цінової пропозиції.

Чиллер. Купити моноблок або замовити спліт-систему? Внутрішня або зовнішня установка?

Все вищевказане обладнання, яке ввозиться в Україну з країн Європи та Азії, випускається в моноблочному виконанні для установок малої та середньої холодопродуктивності. Це обладнання може бути оснащене циркуляційним насосом і навіть баком-акумулятором для зниження до необхідної норми частоти включення холодильного компресора при змінному навантаженні, але...

Де встановлювати такий чиллер потужністю, наприклад, 100 кВт?

Якщо на вулиці, тоді що робити взимку (вода в теплообміннику замерзне під час зупинки)?

Якщо в приміщенні, то яка в ньому буде температура влітку?

Досвідчений продавець моноблочних чиллерів відразу запропонує встановити його в приміщенні і зробити в цеху систему витяжної вентиляції, але він, швидше за все, не пояснить, що продуктивність системи вентиляції для такого охолоджувача рідини повинна становити близько 25 000 м3/год і її вартість буде порівнянна з ціною чиллера.

Виходячи з досвіду експлуатації обладнання потужністю понад 20 кВт, компанія «Термоком» рекомендує купити чиллер з пристроєм зимового пуску і можливістю утилізації тепла в агрегатованому виконанні (холодильна машина з теплообмінником і гідромодулем знаходиться у приміщенні, а конденсатор на вулиці).

Купити чиллер із "запасом" або розібратися з потужністю самостійно?

Купити чиллер. Вибір потужності. «Термоком»

При виборі конкретної моделі та ціни чиллера із запропонованого потенційним постачальником обладнання каталогу слід звернути увагу, при якій температурі рідини та при якій температурі навколишнього середовища дана розрахункова холодопродуктивність.

Слід знати, що для одного й того ж чиллера:

  • при Трід.вих.= +7°С і Тнавк.сер.= +32°С → Р= 100 кВт;
  • при Трід.вих.= +15°С і Тнавк.сер.= +25°С → Р= 148 кВт.

Тому, якщо Вам запропонували купити чиллер потужністю 130 кВт з каталогу, добре б знати, за яких умов прорахована ця потужність. Ціна чиллера буде залежати від цих параметрів.

Холодопродуктивність обраного Вами чиллера повинна бути на 15-20% вище необхідної (згідно Вашого розрахунку на «ОНЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОРІ» розташованого у верхній частині сторінки). Це пов'язано з необхідністю врахувати коефіцієнт запасу та теплові втрати в трубопроводах.

Купити чиллер дешево або за три роки заощадити ціну чиллера? Енергоефективність

Енергоефективність чиллерів виражається коефіцієнтом трансформації СОР (відношення холодопродуктивності в кВт до споживаної електроенергії).

Основна маса виробників чиллерів відносить цей показник до одного з основних, необхідно просто звертати на це увагу при виборі обладнання.

Компанія «Термоком» пропонує купити енергоефективні чиллери власного виробництва.

В останні роки стає актуальним (з метою підвищення енергоефективності підприємства, в цілому, та економії ресурсу роботи чиллера) застосовувати систему охолодження чиллер-драйкулер, коли в зимовий період рідина охолоджується не в чиллері, а в спеціальному теплообмінному апараті - драйкулері, встановленому на вулиці та в якому використовується атмосферний холод для охолодження рідини.

Енергозбереження, як складова частина енергоефективності чиллера, полягає в раціональному використанні відведеного охолоджувачем рідини тепла на технологічні потреби та обігрів приміщень в зимовий період. Комплект "утилізація тепла", пропонований компанією «Термоком» дозволяє раціонально використовувати до 50% виділяється чиллером тепла.

Чиллери. Основні недоліки

У чиллерах виникає необхідність використання гідромодуля (проміжного контуру теплоносія, використання рідинного насоса, застосування гліколю або води).

Чиллери. Особливості експлуатації

При експлуатації чиллерів з використанням води з метою не допустити розморожування теплообмінника, необхідно регулярно стежити за належним станом автоматики регулювання та захисту. Також необхідно в зимовий час при зупинці обладнання провести своєчасне скидання води з системи.

Гарантія та сервісне обслуговування чіллерів

Охолоджувачі рідини відносяться до складних технологічних установок, вимагають регулярного технічного обслуговування.

Продавці чиллерів, вироблених в країнах Європи та Азії, декларують термін гарантії від одного до трьох років. Але, коли настає гарантійний випадок, то з'ясовується, що виробник готовий надати деталь, що вийшла з ладу , але її заміну може здійснити лише на території свого підприємства. Крім того, маса часу може піти на визначення випадку як гарантійного. Тому покупцеві необхідно переконатися в наявності у продавця ремонтної бази, фахівців, здатних здійснити гарантійний ремонт, і налагодженої логістики для здійснення заміни вузлів, що вийшли з ладу. Швидкість реагування на гарантійний випадок, як правило, підтверджується договором на поставку обладнання.

Компанія «Термоком» проводить сервісне обслуговування та ремонт чиллерів для міст: Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця та по всій території України. При укладанні договору сервісного обслуговування забезпечує гарантію на обладнання, що поставляється, до 5-ти років і швидкість реагування на рекламацію до 24 годин.

Європейська якість

Чиллери Termocom є відмінними аналогами європейських чиллерів і успішно відводять тепло навіть там, де не застосовуються такі бренди, як: Aermec, Angara, Aquatech, Chigo, Climaveneta, Clint, Clivet, Daikin, Dalgakiran, Danham-Bush, Emerson, Emicon, Galetti, GEA, GRS, HiRef, Hitema, Industrial Frigo, McQuay, Midea, MTA, Mycond, Neoclima, Novatech, Piovan, Rhoss, Thermocold, Trane, York.

Більше інформації

Промисловий чиллер "Термоком"

Холод для бізнесу