УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Гідромодуль для чиллера


Гідромодуль для чиллера - «Termocom»

Гідромодуль для чиллера являє собою систему для подачі тепло- або холодоносія від чиллера до споживачів, призначений для створення напору холодоносія і забезпечення його циркуляції в контурі охолодження від одного вузла до іншого. Забираючи нагріту споживачем рідину в циклі охолодження, гідромодуль подає холодоносій в чиллер, де холодоносій знову охолоджується до необхідної температури.

Таким чином, правильно підібраний гідромодуль дозволяє зняти пікові навантаження на чиллер, продовжуючи термін його служби.


Для оптимізації умов роботи системи холодопостачання та кондиціонування найбільш доцільним рішенням буде купити гідромодуль в комплекті з баком-акумулятором, який дозволить не тільки забезпечити роботу всієї системи в розрахунковому режимі, але і надасть можливість зменшити пікові навантаження і використовувати охолоджувальне обладнання меншої потужності.


Систему холодопостачання необхідно доукомплектувати гідромодулем, якщо:

 • часто запускається чиллер;
 • один чиллер охолоджує кілька споживачів з різним тепловим навантаженням і температурою;
 • потрібно 200 кВт холоду протягом однієї години, але один раз на добу.

Ці та ряд інших питань допоможе вирішити правильно спроектований гідравлічний модуль. Фахівці компании «Термоком» оперативно дадуть відповідь на Ваші питання і запропонують купити гідромодуль, що дозволяє заощадити на вартості холодильного обладнання.


Гідромодулі від компанії "Термоком"
- Галузі застосування -

Вбудований гідромодуль
Виносний гідромодуль

Гідравлічний модуль призначений для подачі проміжного теплоносія - води, гліколевих розчинів або інших рідин - від чиллера до споживачів.

Теплове навантаження в системі охолодження - величина, як правило, змінна. Вона змінюється під впливом зовнішніх чинників, таких як виробнича потужність, час доби, зміна пори року. Пікові навантаження неминуче призводять до підвищення необхідної холодопродуктивності чилера. Таким чином, система охолодження, вимушена працювати в умовах «різкозмінного» навантаження, втрачає надійність, тому що такий режим роботи призводить до передчасного зносу компресорного устаткування під час частих пусків і зупинок.

Щоб продовжити термін служби компресорів необхідно забезпечити згладжування піків теплового навантаження - встановити гідравлічний модуль.

Він складається з теплоізольованого бака, одного або декількох насосів, запірної арматури, регулюючої автоматики та інших комплектуючих. Температурний датчик з контролером стежить за температурою холодоносія і передає сигнали циркуляційного насосу про її зміну. Відповідно до сигналів, які надходять, витрата холодоносія збільшується до тих пір, поки температура не повернеться до заданої уставки

Накопичувальний (акумулюючий) бак гідравлічного модуля є акумулятором холоду, що дозволяє значно збільшити проміжки між включеннями і виключеннями компресора. Чилер протягом дня буде працювати на охолодження рідини в накопичувальному баку гідравлічного модуля, акумулюючи холод. До моменту різкої подачі на систему великого теплового навантаження бак накопичить достатньо охолодженої рідини для її компенсації.


Найчастіше на виробництві охолодження необхідно 1-2 рази за робочу зміну. Але теплове навантаження значна і може досягати сотень кіловат. Вартість холодильного обладнання безпосередньо залежить від того, яке теплове навантаження воно здатне компенсувати. Заощадити на вартості холодильного агрегату можливо за рахунок правильно спроектованого гідравлічного модуля.


Гідромодуль для чиллера зі складу або під замовлення

Термін постачання

СТАНДАРТНА ПРОДУКЦІЯ ЗІ СКЛАДУ


Ви можете в мінімальні терміни купити гідромодуль для чиллера або системи опалення повної заводської готовності разом з новим компресорним обладнання або для інтегрування в робочу систему.

Термін поставки продукції, що випускається серійно, складає від 1 до 4 тижнів

ІНДИВІДУАЛЬНІ ГОТОВІ РІШЕННЯ


Індивідуальний проект не означає дорогий. Розробка індивідуального рішення вимагає більших витрат часу, але Ваша система буде максимально враховувати всі можливі особливості Вашого виробництва.

Термін поставки гідромодуля, спроектованої за індивідуальним замовленням, становить від 4 до 6 тижнів

Гарантії:

Термін гарантійного обслуговування складає 1 рік
Термін гарантійного обслуговування може бути подовжено при укладенні додаткового сервісного договору

Компанія Термоком виробляє гідромодулі, що відповідають вимогам холодильних систем будь-якої конфігурації і складності. Розроблені нами рішення відрізняються своєю надійністю і стабільністю роботи завдяки багаторічному досвіду проектування і використанню комплектуючих європейського виробництва:

 • насоси «Speroni» (Італія);
 • бак акумулюючий, теплоізольований спіненим каучуком «K-flex» (Україна);
 • мембранний бак «Imera» (Італія), «Аquafill» (Італія);
 • запірна арматура, що призначена для регулювання тиску «Zetkama» (Польща), «Valtec» (Італія), «T.I.S.» (Італія);
 • проміжний теплообмінник «АНКОР» (Україна);
 • запобіжні клапани «Valtec» (Італія);
 • манометри на лініях всмоктування і нагнітання «Italmanometry» (Італія), «УАМ» (Україна);
 • фільтри сітчасті фланцеві для очищення холодоносія від механічних домішок «Honeywell» (США);
 • вентилі кульові запірні з відводом повітря для манометрів «Valtec» (Італія);
 • електричний щит управління «General Electric» (США), «ETI» (Словенія), «EATON» (Німеччина), «Danfoss» (Данія)
 • захист насосного обладнання від сухого ходу і відхилень напруги живлення «ETI» (Словенія), «EATON» (Німеччина), «Danfoss» (Данія)
 • реле протоки «Jonsons Controls» (США), «Danfoss» (Данія), «Regin» (Швеція);
 • поліетиленові труби і фітинги «Unidelta» (Італія), «Hakan Plastik» (Туреччина).

Гідромодулі компанії Термоком. Приклади типових рішень

1) Схема підключення гідромодуля з акумулюючою ємністю

Схема підключення гідромодуля з акумулюючою ємністю - «Termocom»

2) Схема підключення гідромодуля з ємністю з поділом температурних зон

Схема підключення гідромодуля з ємністю з поділом температурних зон - «Termocom»

3) Схема підключення гідромодуля до різних споживачів

Схема підключення гідромодуля до різних споживачів - «Termocom»


Класифікація гідравлічних модулів:

ЗА ТИПОМ ТЕПЛОНОСІЯ:

Насоси гідромодуля можуть забезпечувати циркуляцію в системі різних рідин:

1) Вода: Найбільш поширена рідина за рахунок своєї доступності (досить мати водопровідну лінію або свою свердловину) і відносну дешевизну.

2) Гліколеві розчини: Використовуються в тих випадках, коли в контурі охолодження необхідно підтримувати негативні температури. Чим нижче необхідна температура холодоносія, тим вище концентрація гліколю в розчинах. Також гліколеві розчини сприятливо впливають на сталеві трубопроводи, захищаючи їх від корозії. Для харчової промисловості використовуються розчини пропіленгліколю, тому що пропіленгліколь є неотруйною добавкою. У технологічному виробництві (термопластавтомати, індукційні печі і тд) застосовують розчини етиленгліколю. У порівнянні з водою, гліколеві розчини досить дорогі холодоносії.

3) Розсіл: Так називають водний розчин кухонної солі. Розсіл є бюджетним аналогом гліколевого розчину, тому що дозволяє працювати при негативних температурах, але вже не забезпечує захисту від корозії.

ЗА КОНСТРУКТИВНИМ ВИКОНАННЯМ:

1) З накопичувальним (акумуляційним, буферним) баком: якщо необхідно згладити пікові навантаження або відпрацьований холодоносій має високу температуру.

2) З проміжним теплообмінником: Найчастіше застосовується в харчовій промисловості для запобігання потрапляння компресорного масла в продукт.

3) З 50% або 100% резервуванням насосного обладнання: Якщо зупинка холодопостачання несе за собою істотні втрати продукту, то система повинна бути надійною.

4) З автоматичним управлінням по тиску і температурі: Системи охолодження на виробництві вимагають, щоб гідромодуль забезпечував змінну витрату холодоносія. Налаштовувати систему вручну практично неможливо через велику кількість змінних, що впливають на загальне теплове навантаження. Тому використовується автоматика, яка за заданими установками самостійно контролює і регулює витрату насосного обладнання.

ЗА МІСЦЕМ РОЗТАШУВАННЯ:

1) Вбудований: якщо габарити гідромодуля дозволяють його розмістити в корпусі чилера.

2) Виносний: якщо неможливо вмонтувати гідромодуль в корпус чилера, то його монтують на окремій рамі або в окремому корпусі

Фахівці компании «Термоком» допоможуть Вам з підбором оптимального варіанту охолоджуючої системи з урахуванням особливостей Вашого виробництва.


Гідромодуль для чиллера. Ціна

Ціна гідромодуля незрівнянно мала в порівнянні з вартістю холодильної установки, але його використання дозволить значно знизити капітальні витрати на реалізацію системи охолодження.

Ціна залежить від продуктивності насосного обладнання, гідравлічного опору існуючої або проектованої системи, комплектації, якості і цінового сегмента застосовуваного в гідромодуле обладнання.

Компанія Термоком рекомендує купити гідромодуль для чилера в оптимальній за ціною-якістю комплектації «Стандарт». До складу комплектації входить недороге, якісне обладнання таких світових брендів: «Speroni», «Imera», «Valtec», «T.I.S.», «Аquafill» - Італія; «General Electric», «Jonsons Controls» - США; «Danfoss» - Данія; «ETI» - Словенія; «EATON» - Німеччина.

Ціна гідромодуля виробництва Термоком залежить від необхідності автоматизації виробництва і інтегрування в систему моніторонга підприємства.

*Для уточнення ціни і комплектації обладнання зв'яжіться з нашими фахівцями за вказаними номерами або залиште заявку на отримання цінової пропозиції.

Купити гідромодуль «Термоком» для чиллера з доставкою в міста Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця і по всій території України

Купуючи холодильне обладнання виробництва компанії «Термоком», Ви отримуєте безкоштовну доставку в міста Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця і по всій території України. Також у вартість включені: шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи, гарантія від 12 місяців, проведення інструктажу з експлуатації, а також виїзд фахівців на об'єкт при необхідності.

Економне охолодження - компанія «Termocom»