УКР
+38 (067) 576-23-95
+38 (066) 902-83-65
info@termocom.com.ua
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
ЗАДАТИ ПИТАННЯ
«Termocom»

Купити холодильну установку компанії «ТЕРМОКОМ» для заморозки охолодження та зберігання молока, вершків, масла, сиру та інших молочних продуктів

Переваги холодильних установок компанії «ТЕРМОКОМ»:

- мінімальна температура: до -46°С;

- широкий діапазон застосування по температурах навколишнього середовища;

- розраховані на безперервну роботу у важких умовах;

- безаварійність агрегатів забезпечена комплектом необхідної автоматики;

- можливість індивідуального проектування під конкретні завдання;

- гарантійний термін: до 36 місяців.

Зробити попередній розрахунок необхідної потужності Вам допоможе ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОРРозрахувати потужність чиллера

Холодильна установка компанії «ТЕРМОКОМ» в базовій комплектації має наступні основні характеристики:

- заводська готовність до експлуатації (заправка фреоном, стендове випробування);

- корпусна металоконструкція, виконана з вуглецевої сталі та пофарбована полімерною порошковою фарбою;

- панель керування забезпечує автоматичну роботу системи;

- холодильна автоматика: ТРВ, соленоїдний вентиль, термостат, реле, манометри, вентилі, фільтр-осушувач;

- система масловідділення;

- всі елементи систем керування та автоматики виконані на базі комплектуючих тільки європейського виробництва;

- робочий діапазон температур навколишнього середовища: +5...+43°С.

Опціонально передбачені:

- виносний конденсатор з влаштуванням зимового пуску;

- конденсатор «Тропік» для коректної роботи агрегата до +35...+42 °С.

Заморожувння молока, вершків, спредів

Молоко можна піддавати заморожуванню при будь-якому відсотку його жирності. При цьому треба врахувати можливість його структурних змін.

Якщо процес заморожування відбувається повільно, то руйнується оболонка жирових кульок, що в свою чергу веде до виділення жиру і структура кульок змінюється. Кульки починають об'єднуватися. При повільному охолодженні (особливо при температурі +5…0°С) з'являються жирові конгломерати, які збираються на поверхні.

Вершки та молоко, швидко заморожені, залишаються однорідними. При розморожуванні швидко замороженої продукції структура та її властивості практично не змінюються. При високому відсотку жирності вершки заморожуються краще, ніж нежирні. Для вершків з невеликим вмістом жиру характерно розшарування після розморожування. Слід зазначити, що вершки після розморожування важко збивати так, як треба; при цьому збиті вершки відмінно зберігаються в морозилці без втрати своїх властивостей.

Для заморожування використовують пастеризовані вершки. Вершки пакують в пакети, виготовлені з полімерної плівки та, використовуючи пластинчасті холодильні установки, швидко заморожують. При цьому термін зберігання вершків збільшується аж до 8 місяців.

Сучасні технології широко використовують заморожування з метою згущення молока, молочної сироватки та ін. Так при кріоконцентруванні використовують заморозку для відділення частини води, що міститься в рідкому продукті.

Для вершкового масла вищого сорту використовують пастеризовані вершки. Таке масло при заморожуванні суттєво не втрачає своїх властивостей. Температура повітря в камері для заморозки масла повинна бути близько -30°С та заморожування триває протягом 24 годин. При цьому масло охолоджується з +2 до -12°С. Зберігають вершкове масло при низьких температурах, для чого обладнуються спеціальні маслосховища безпосередньо на підприємствах з його виготовлення.

Терміни зберігання масла залежать від його виду і температури в камері зберігання. Так для вершкового масла температура в маслосховищах повинна бути від -5 до -8°С. Шоколадне, фруктове та медове масло зберігають при температурах від +2 до -5°С. При більш низьких температурах ці види масел втрачають свої смакові властивості.

Для маргарину застосовні ті ж умови зберігання, що і для вершкового масла.

Заморожувати десерти або креми з використанням вершкового масла не рекомендують, оскільки є ризик їх розшарування після розморожування.

Заморожувння молока, вершків, спредів

Охолодження плавлених сирів

Після плавлення температура виходу сиру становить близько 82-85°С. Цю гарячу масу на виробництві завантажують у візки або приймальну ванну. За допомогою фасувального апарату плавлений сир в розплавленому вигляді фасують в полістиролові стаканчики, які, в свою чергу, укладають на полиці спеціального стелажу для подальшого охолодження при температурі +20…+25°С протягом 16-20 годин. Це найпростіший зі способів охолодження плавленого сиру.

При іншому способі охолодження плавлених сирів обладнюють спеціальну камеру, усередині якої в кілька рядів вмонтовані транспортери, а вгорі для забезпечення охолодження та кругообігу повітря в камері встановлюють повітроохолоджувачі.

Терміни зберігання готового продукту залежать від упаковки та умов зберігання. Так при зберіганні плавленого сиру при температурі +5…+8°С в спеціальних камерах зберігання при відносній вологості повітря нижче 80% становить 3-6 місяців.

Більше інформації

Охолодження та заморожування сиру

Технологія виробництва сиру складається з декількох етапів:

виробництво сиру

Для запобігання переокислення сиру в процесі молочнокислого бродіння, сир після пресування охолоджують до 3—8°С. Способи охолодження застосовують різні, в основному вибір методу охолодження залежить від виду використовуваного технологічного обладнання.

При розливі згустку в мішечки пресування та охолодження проходять одночасно. При цьому згустки в мішечках розміщують на прес-візках в холодильних камерах.

При використанні методу викладення згустку в мішечки, пресування та охолодження можна поєднати, для чого поміщають прес-візки в холодильну камеру. Так само можна використовувати спеціальний прес-охолоджувач, який являє собою трубчастий барабан. У нього поміщають мішечки з сирною масою та охолоджують їх за допомогою охолодженого розсолу. При обертанні барабана відбувається відділення сироватки та охолодження сиру.

пресування та охолодження творога в мішечках на підприємствах молочної промисловості

При обробці в сировиготівнику з використанням пресуючої ванни охолодження здійснюють безпосередньо під час пресування за допомогою холодоагенту, який проходить в міжстінному просторі ванни. Після охолодження в пресуючій ванні, сир відправляють на доохолодження або в спеціальній камері, або в циліндричному охолоджувачі.

Температура сиру для розфасовки не повинна перевищувати +6°С. Вимоги умов зберігання сиру в холодильних камерах до температури - близько нуля градусів, але не більше +4°С. При такій температурі якість сиру знижується протягом часу, так як ферментативні процеси в сирі тривають під час його зберігання.

Щоб значно подовжити термін зберігання сиру використовують його заморозку при температурі -35°С в морозильних камерах або швидкоморозильних апаратах. Термін зберігання для замороженого продукту становить до 8 місяців за умови зберігання при -18°С. Для перевезення замороженого сиру використовують авторефрижератори з температурою не вище -8°С.

Більше інформації

Дозрівання, охолодження та зберігання твердих сирів

На виробництві сири одержують за допомогою зсідання молока, з подальшою обробкою сирного згустку і його дозріванням. Саме при дозріванні формуються основні органолептичні, властиві конкретному виду сиру, властивості. Основні параметри, що потребують постійного контролю і мають життєво важливе значення при правильному дозріванні сиру - це температура, відносна вологість повітря і швидкість потоку повітря.

Тверді сири поділяють на кілька видів.

1. Тверді сири з низькою температурою другого нагрівання

До таких сирів належать голандський, пошехонський, костромський, буковинський та ін. жирні сири. Дозрівання таких сирів проходить в умовах відносно низької температури (+12…+15°С) та відносній вологості повітря 90-95%. Мезофільні молочнокислі стрептококи становлять основу мікрофлори цих сирів. Час дозрівання сирів цього виду близько 2-3 місяців.

2. Тверді сири з високою температурою другого нагрівання

Це такі види сирів як радянський, швейцарський, алтайський і т.д.

Мікрофлора твердих сирів з високою температурою другого нагрівання значно різниться від мікрофлори сирів з низькою температурою другого нагрівання. В процесі дозрівання таких сирів застосовують різні температурні режими: +10…+12оС, +17…+18оС, +22 ... +25оС. Час дозрівання таких сирів може досягати до шести місяців.

3. Тверді сири, що дозрівають за участю мікрофлори сирного слизу

З жирних сирів це латвійський, пікантний, новоукраїнський та ін., з нежирних - каунаський, клайпедський, науріс та ін. Для цих сирів використовують для дозрівання постійні температури від +10 до +13 оС, відносну вологість 65-85%. Час дозрівання таких сирів близько 2-ох місяців.

М'які сири. Для їх дозрівання застосовують різні мікроорганізми. Для кожного виду сиру використовують свої температури та час дозрівання сиру.

Ропні сири. Вони так називаються, бо їх дозрівання і зберігання відбувається в розсолі, концентрація солі в сирі досягає 8%.

Вимоги до зберігання сирів теж досить жорсткі для кожного виду сиру. Якщо температура сховища буде занижена, сир може втратити свої органолептичні властивості, а завищена - призведе до руйнування структури сиру. Недотримання показників вологості так само погано впливає на зберігання продукту. Так, висока відносна вологість деформує сир, а низька викликає прискорене псування.

Камера дозрівання та зберігання твердих сирів

Для правильного дозрівання і зберігання сиру повинні підтримуватися суворо певні умови в камері. Тому холодильні установки, що використовуються в камерах, повинні бути реалізовані з можливістю управління декількома режимами роботи. Температура по всій камері зберігання або дозрівання сиру має бути однакова в будь-який її точці, особлива увага приділяється стабілізації відносної вологості повітря на певному рівні. В процесі виробництва та дозрівання сирів виділяється багато корозійних речовин, які реагують з поверхнею повітроохолоджувачів. З огляду на вищесказане, повітроохолоджувач для камер дозрівання та зберігання сирів повинен бути виготовлений з антикорозійних матеріалів, для підтримки заданої вологості застосовуються зволожувачі повітря. Для забезпечення слабкого потоку повітря в камерах можливе використання повітропроводів. Також можливе застосування вентиляторів з регульованою швидкістю обертання. Камера обладнується спеціальною панеллю керування для контролю та керування основними режимами її роботи. Застосування теплоізоляції та вологостійких матеріалів камери дозволяють підвищити її енергоефективність.

Більше інформації

Для молокозаводів ми пропонуємо чиллери і установки охолодження молока, системи отримання лід-води, камери охолодження масла, камери заморозки масла, охолодження плавлених сирів, камери охолодження сиру, камери заморозки сиру, камери охолодження твердих сирів, камери дозрівання твердих сирів, камери зберігання твердих сирів, камери зберігання молочних продуктів, льодогенератори, системи кондиціонування виробничих цехів. Системи холодопостачання комплектуються компресорами Bitzer, Bock, Copeland і Frascold, повітроохолоджувачами та конденсаторами Guentner, Karyer, GEA Kuba, Thermofin і Leel (Luvata), пластинчастими та кожухотрубними випарниками SWEP, WTK, Alfa Laval і Termokey, плівковими випарниками фірми Buco. Барабани льодогенераторів Geneglace.

Купити холодильну установку «Термоком» для заморозки, охолодження та зберігання молока, вершків, масла, сиру та інших молочних продуктів з доставкою в міста Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця та по всій території України

Купуючи холодильну установку виробництва компанії «Термоком», Ви отримуєте безкоштовну доставку в міста Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця та по всій території України. Також у вартість включені: шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи, гарантія від 12 місяців, проведення інструктажу по експлуатації, а також виїзд фахівців на об'єкт при необхідності.Холод для бізнесу